+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Dr. Emil Žagar

Dr. Emil Žagar

Za doktorat iz matematičnih znanosti.
Pohvala je bila podeljena 15. junija 2002.

Naš občan dr. Emil Žagar je pred kratkim opravil doktorat iz matematičnih znanosti . Po osnovni šoli je z odliko končal Gimnazijo Kočevje in se vpisal na Fakulteto za naravoslovje in tehnologijo v Ljubljani (današnja Fakulteta za matematiko in fiziko). Po diplomi je vpisal podiplomski študij in letos tudi uspešno doktoriral.
Eden od pregovorov pravi: ” Ko se nehate učiti, nehate rasti “. Emil je sicer nehal rasti, ni pa se nehal učiti, kar dokazuje njegov doktorat.
Emil je tudi član KUD-a Primož Trubar in predsednik TVD Partizan v Velikih Laščah, kar dokazuje njegovo širino splošnega udejstvovanja.