+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Podjetje Knut d.o.o.
Občina Velike Lašče | Knut priznanje 2018

Podjetje Knut d.o.o.

Pohvalo župana prejme PODJETJE KNUT D.O.O. za uspešno delovanje na področju podjetništva v občini. 

Podjetje KNUT d.o.o. je družinsko podjetje, ki se že več kot 26 let ukvarja z inštaliranjem švedskih toplotnih črpalk ter izkoriščanjem ostalih virov energije. Vgrajujejo celotne ogrevalne in podhlajevalne sisteme ter sisteme prezračevanja. Drago Škantelj je podjetje ustanovil leta 1992 in bil do svoje upokojitve trdno zasidran v podjetju. Kasneje je vodstvo prevzel Peter Škantelj, ki skupaj z ostalimi 5-imi zaposlenimi nadaljuje očetovo delo. KNUT d.o.o. je do leta 2008 poslovalo s švedskim podjetjem IVT, od leta 2008 pa sodeluje z največjim švedskim proizvajalcem Nibe. Poleg toplotnih črpalk se ukvarja tudi s prodajo kaminov švedskega proizvajalca kaminov Contura.

Občina Velike Lašče | Knut priznanje 2018

Peter Škantelj ob prevzemu pohvale župana podjetju Knut d.o.o.