+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Razpis za letovanje – Ankaran 2021

Razpis za letovanje – Ankaran 2021

V skladu s 5. členom Pravilnika o najemu, vzdrževanju in najemnini počitniškega stanovanja v lasti Občine Velike Lašče in v upravljanju OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče (Uradno glasilo Občine Velike Lašče, štev. 412012) Komisija za najem počitniškega stanovanja objavlja razpis za najem počitniškega stanovanja v Ankaranu, Rožnik 10a, štev. stanovanja 19, za poletno sezono 2021.

Termini letovanj v počitniškem stanovanju v mesecih junij, julij, avgust in september vključujejo 7 nočitev. Uporabnik lahko koristi stanovanje od 12. ure na dan prihoda ter do 12. ure na dan odhoda.

Več na povezavah:

Razpis za letovanje v počitniški garsonjeri

Prijavnica za letovanje v počitniški garsonjeri